Loading...

Profiliai

Lubų rūšiai ir dizainas

Įtempiamų lubų taikymo sritis yra beveik neribota. Itin didelį pranašumą įtempiamos lubos turi naujuose namuose: įtempiamų lubų išvaizda nesikeičia namo „susitraukimo“ metu, tuo metu kai ant pagrindinių lubų atsiranda įtrūkimai ir iškilimai. „Vesta House“ įtempiamos lubos sėkmingai naudojamos kaip naujoms statyboms, remontui, taip ir rekonstravimui, dekoravimui (itin dekoruojant drėgnus kambarius – nes mūsų lubos atsparios drėgmei, nesudaro kondensato).

Lubų rūšiai ir dizainas

Audinės lubos

Jei norite lubų, kurios gali „kvėpuoti“, ir vertinate elegantiškumą, audinės įtempiamos lubos – yra Jums tinkamiausias variantas! Nepaprastas glotnumas, montavimas per kelias valandas ir nuolat aukšta kokybė.

Lubų rūšiai ir dizainas

Šviesos juostos

Įtempiamos lubos su šviesos juostomis – tai įspūdingas lubų dizainas nereikalaujantis didelių išlaidų. Šviesos juostos ne tik puikus sprendimas dekoratyviai padalinti lubas zonas bet ir papildomas apšvietimas.

Lubų rūšiai ir dizainas

Kontūriniai bei kabantys profiliai

Įtempiamos lubos su kontūriniu apšvietimu yra puikus būdas išplėsti kambario ribas bei padaryti patalpas lengvesnes ir šviesesnes negu tai daro paprasti lubiniai šviestuvai.

Lubų rūšiai ir dizainas

Su meninės išpjovomis

Dviejų lygių lubos – yra įtempiama konstrukcija, iš dviejų (ar daugiau) sluoksnių, kurioe
bent vienas sluoksnis turi menines išpjovas. Meninės išpjovos gaminamos su specialia lazerine įranga ant vienos ar kelių konstrukcijos sluoksnių, kurios vėliau sujungiamos skirtinguose lygiuose.

Lubų rūšiai ir dizainas

Fotospauda

Originalios tempiamos lubos su atspausdintomis nuotraukomis –  tai yra galimybė papuošti lubas bet kokia tinkama nuotrauka. Nuotraukų spausdinimas ant lubų dažniausiai naudojamas vaikų kambariui.

Lubų rūšiai ir dizainas

PVC lubos

PVC plėvelė yra labai praktiška šiuolaikiška medžiaga, plačiai naudojama įtempiamų lubų gamyboje. Ji yra gana patvari, ir pasireiškia ilgu tarnavimo terminu ir puikiomis dekoratyvinėmis savybėmis.

Lubų rūšiai ir dizainas

Meninės lubos

Meno atspaudas ant įtempiamų lubų – tai meninio paveikslo uždėjimas ant PVC plėvelės, naudojant didelio formato spausdintuvą. Spausdinimui naudojami rašalai yra atsparūs vandeniui, o svarbiausia – ekologiški ir saugūs. Spausdinama ant matinių, satino ir lako faktūrų.

Lubų rūšiai ir dizainas

Dviejų lygių lubos

Dviejų lygių lubos yra derinys iš dviejų lubų skirtinguose lygiuose  – Jus visada galite pasirinkti konkrečią (kvadratas, ovalas ar sudėtingesnė figūra) antrojo lygio lubų formą (antrojo lygio lubos gali būti išsipūtusios iš pagrindinio lygmens lubų, arba įdubusios jose)

Lubų rūšiai ir dizainas

Rėmjuostės

Rėmjuostės skirtos montuoti įtempiamas lubas, yra pagamintos iš aliuminio arba kieto PVC. Jos turi skirtingą konfigūraciją, atsižvelgiant į tai, prie kurio paviršiaus jos pritvirtintos. Norėdami papuošti vietą, kur rėmjuostės prigludusios prie sienos, naudojamos minkšti PVC profiliai.

Plačiau