Loading...

Įtempiamų lubų darbų galerija. LED Šviečiančios lubos

Backgroung

GALERIJA, Įtempiamų lubų darbų galerija. LED Šviečiančios lubos

Įtempiamos lubos su pusiau skaidria (šviesai pralaidžia) plėvele naudojamos tais atvejais, kai lubos atlieka šviesos šaltinio vaidmenį. Už plėvelės patalpintos šviesos diodų juostos LED arba lempos apšviečia patalpą, nes pusiau skaidri plėvelė, skirtingai nei paprasta įtempiamų lubų plėvelė, praleidžia didžiąją šviesos srauto dalį. Pačios diodų lempos ir juostos būna nematomos. Dieną, kai šviesa išjungta, tokių lubų plėvelė atrodo kaip įprastinės įtempiamos lubos iš baltos plėvelės. Plėvelė nepersišviečia ir už jos nieko nesimato.

Dar viena nuostabi tokios plėvelės savybė – gebėjimas savimi ir savo paviršiumi praleisti šviesą. Tai leidžia įtaisyti pagal lubų perimetrą šviesos šaltinius su kintamu spalvingumu ir pasiekti tai, kad lubos imtų keisti savo spalvą. Lubų spalvą galite keisti pagal savo nuotaiką ir padėtį aplinkoje.

Puikus sprendinys yra įrengimas šviesai pralaidžių įtempiamų lubų su fotografiniais atvaizdais. Gebėjimas praleisti šviesą paryškina spalvas ir priverčia lubas suspindėti naujomis spalvomis.