Loading...

Įtempiamų lubų darbų galerija. Lubos su spauda

Backgroung

GALERIJA, Įtempiamų lubų darbų galerija. Lubos su spauda

Įtempiamos lubos su fotografiniais atvaizdais

Pastaruoju metu apipavidalinant interjerus vis didesnį populiarumą įgyja įtempiamos lubos su fotografiniais atvaizdais. Anksčiau, projektuojant lubų sistemas, buvo naudojamos paprastos medžiagos, o dabartiniu metu šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti neįtikėtinai gražius ir nepaprastus atvaizdus. Spausdinti vaizdai ant įtempiamų lubų sukuria Jūsų namuose unikalų ir nepakartojamą dizainą.

Laisvas, gerai matomas, visiškai lygus lubų paviršius primena paveikslo drobę. Nekeista, kad šimtmečius žmonės puošė erdvę virš savo galvų įmantriais ornamentais, mitologiniais siužetais, paveikslais, imituojančiais dangaus skliautą. Postmodernizmo epochoje lubų apipavidalinimo menas susijungė su naujausiomis technologijomis. Šitaip atsirado įtempiamos lubos su fotografiniais atvaizdais. Tokios lubos yra praktiškos, ekologiškai švarios, saugios priešgaisriniu atžvilgiu ir patogios prižiūrėti. Meninės lubos atneša į namus grožį, interjerui suteikia ryškų nepakartojamą charakterį.

Dažniausiai fotografiniai atvaizdai naudojami besiūlėse įtempiamose lubose. Tai leidžia išvengti nereikalingų sudūrimų ir siūlių, kurie gali iškraipyti lubose esantį paveikslą. Besiūlė įtempiamų lubų technologija leidžia sukurti bet kokių išmatavimų ir atspalvių vaizdus. Fotografiniai atvaizdai spausdinami tiek ant blizgių, matinių, tiek ir ant satininių bei šviesai pralaidžių įtempiamų lubų.