Loading...

Įtempiamų lubų darbų galerija.Blizgios ir Spalvotos lubos

Backgroung

GALERIJA, Įtempiamų lubų darbų galerija.Blizgios ir Spalvotos lubos

Blizgios įtempiamos lubos – puikus techninis sprendinys nedidelėms patalpoms su žemomis lubomis. Dėl šviesą atspindinčio paviršiaus tokios lubos vizualiai praplečia patalpas, išdidina jų užimamą erdvę, pripildo jas didesniu kiekiu šviesos. Šiuo metu blizgios lubos aktyviai naudojamos įrengiant nedidelius biurus, vonios kambarius, virtuves.

Blizgios įtempiamos lubos

Blizgios įtempiamos lubos, kitaip dar vadinamos lakuotosiomis lubomis, yra pačios populiariausios iš visų įtempiamų lubų rūšių. Ir šitaip yra ne be priežasties – dėl savo veidrodiniu atspindžiu pasižyminčio paviršiaus blizgūs audeklai vizualiai padidina kambario tūrį ir lubų aukštį. Tai beveik visada sukelia susižavėjimą tų žmonių, kurie tokias lubas mato pirmą kartą. Blizgios lubos atrodo labai stilingai ir nepaprastai gražiai.

Blizgios įtempiamos lubos idealiai tiks patalpoms su žemomis lubomis, kur būtina vizualiai padidinti plotą. Jų veidrodinis efektas nepakeičiamas siekiant „pakelti“ lubas. Blizgios įtempiamos lubos puikiai tiks įrengti butuose, pastatuose, vilose, kino teatruose ir studijose, taip pat jos yra idealus variantas kavinėms, restoranams ir visokiems klubams. Be to, galima naudoti daugelio lygių blizgias įtempiamas lubas, siekiant suskirstyti erdves į zonas – tai galima atlikti kombinuojant matines ir blizgias (veidrodines) dangas. Apie tai, kokios lubos geriausios, kiekvienas sprendžia pats, tačiau dabartiniu metu patį didžiausią populiarumą įgijo vadinamosios besiūlės blizgios 3,2 m pločio įtempiamos lubos.

Neginčijamas blizgių įtempiamų lubų privalumas yra jų ištaiginga išvaizda, efektingumas ir ilgaamžiškumas, jų eksploatacijos laikas viršija 25 metus. Blizgiomis lubomis padengtos Jūsų lubos atrodys žymiai aukštesnės, apsaugos Jus nuo dulkių ir triukšmingų kaimynų, paslėps visus senųjų lubų defektus, taip pat ir elektros instaliaciją. Blizgios lubos atlaiko 100 litrų vandens apkrovą kiekviename kvadratiniame metre – jokie ženklai lubose jums nesignalizuos apie skęstančius kaimynus. Lubos greitai montuojamos ir išmontuojamos, garantuoja visišką apsaugą nuo grybelio ir pelėsio. Blizgios įtempiamos lubos atitinka visus standartų reikalavimus ir normas, jos rekomenduojamos vaikų kambariuose ir ligoninėse, kadangi atitinka visus ekologinių standartų reikalavimus. Blizgios įtempiamos lubos yra unikalios – jos sudarytos iš ugniai atsparios medžiagos, net 90 °С temperatūroje jos nepraranda savo savybių.

Dar vienas reikšmingas blizgių lubų privalumas yra tas, kad plevelės spalvinė paletė yra pati plačiausia: daugiau nei 250 spalvų. Toks platus asortimentas leidžia patalpų savininkui pasirinkti optimalų atspalvį, geriausiai atitinkantį patalpos stilių.

Kaip ir visų kitų įtempiamų lubų rūšių, lakuotos įtempiamos lubos pasižymi pačia ilgiausia eksploatacijos trukme. Galite būti tikri, kad praėjus kažkiek laiko jie nepraras savo pirminių savybių ir nepatamsės. Interjeras, kuriame įrengtos blizgios įtempiamos lubos, įgaus nepakartojamo ryškumo ir nepamirštamo grožio.