Loading...

Matinės ir Satininės

Backgroung

GALERIJA, Matinės ir Satininės

Matines įtempiamas lubas galima vadinti klasika. Jei lubų paviršius turi būti suformuotas idealiai lygiai ir tvarkingai, kad lubos neišsiskirtų iš bendro interjero vaizdo, tai tokio tipo lubos yra būtent tai, ko Jums ir reikia. Tokios lubos pernelyg neatkreips dėmesio dėl savo faktūros, kadangi jos bus suvokiamos kaip kokybiškai dažytos lubos, be to, jos suteiks visam interjerui tvarkingumo ir užbaigtumo įspūdį.

Satininės įtempiamos lubos tokį savo pavadinimą įgijo dėl satino siūlų pynimo efekto ir audeklo struktūros. Jose dera matinių ir blizgių lubų savybės, jos pasižymi nedideliu atspindžio efektu. Silpno atspindžio savybės ir pasteliniai tonai patalpoje sukuria ramią ir jaukią atmosferą, nepretenduojančią į originalumą ir įmantrumą. Lygus faktūrinis satininių įtempiamų lubų paviršius harmoningai atrodys klasikinio interjero patalpose.

Matinės įtempiamos lubos pasižymi dideliais privalumais. Su matine faktūra labai patogu dirbti. Bet labiausiai yra vertinamos jų praktinės savybės. Matinės lubos gali išlaikyti iki 100 litrų viename kvadratiniame metre, jos yra tankesnės. Ir, ko gero, vienas iš pačių didžiausių baltų matinių lubų privalumų yra palyginti nedidelė jų kaina.

Daugelis specialistų kaip vieną iš matinių įtempiamų lubų privalumų išskiria jų montavimo greitį ir tikslumą, kurių nė negalima lyginti su remonto darbais, kai naudojamos kitos technologijos. Palyginti su kitomis lubų konstrukcijomis, kurių montažas gali trukti nuo kelių dienų iki visos savaitės, matinės įtempiamos lubos gali būti sumontuojamos vos per keletą valandų.

Matinės įtempiamos lubos suteikia galimybę kurti kelių lygių lubas žymiai sparčiau ir su gerokai mažesne statybinių atliekų išeiga. Atkrinta būtinybė montuoti gipskartonio plokščių konstrukcijas, kurias įrengiant iki jų galutinės parengties tenka ilgai atlikti papildomus darbus, kadangi šiuo atveju egzistuoja sistema, kuri leidžia kombinuoti įvairių faktūrų plėveles.

Matinės įtempiamos lubos – puiki galimybė įgyvendinti bet kokio tipo patalpų dizainą. Neretai tokio tipo įtempiamos lubos įrengiamos patalpose, kurios formuojamos klasikiniu stiliumi. Būtent tokios konstrukcijos padeda suteikti visoms patalpoms tik joms būdingus prabangos ir elegantiškumo bruožus.

Be to, matinė plevelė tinka ir toms patalpoms, kurios pasižymi kažkokiais architektūriniais ypatingumais – kolonomis ir lipdybos elementais – bei kurios apstatytos antikvariniais ir autorinio dizaino baldais, taip pat kuriose nestinga ir kitokių išskirtinio dekoro daiktų. Tokio tipo lubos gali puikiai tikti kaip viso patalpų interjero fonas.

Matinės įtempiamos lubos neformuoja atspindžių ir negeltonuoja, todėl jos gali būti naudojamos ilgiau nei dešimt metų. Be to, ant matinės plevelės galima formuoti pačius įvairiausius paveikslus bei fotografinius atvaizdus. Šiuo požiūriu, dirbant su matinėmis įtempiamomis lubomis, dizainerio fantazijai vargu ar egzistuoja kokios nors ribos.