įtempiamos lubos Lietuva
04-04-2019 12:51:00

įtempiamos lubos Lietuva


Įtempiamos lubos Lietuva iš "VestosGrupe" yra pasirinkimas Nr. 1. Tai ne tik madinga tendencija interjere, bet ir puiki galimybė paslėpti matomus defektus ir lubų nelygumus. Mes naudojame aukštos kokybės medžiagas. Galite pasirinkti visų rūšių plėveles tipus - matines, blizgias, satinas ir daug kitų variantų. Tiems, kurie mėgsta ryškias spalvas, galite išbandyti foto saudos variantą. Nuotraukos pas kiekvieno skonį puikiai tinka bet kokiame interjere, ar tai yra vaikų kambarys, miegamasis, svetainė, virtuvė ar foje. Užsisakykite mūsų teikiamas paslaugas, ir mes paversime jūsų namus tikru šedevru.

  • Įrengdami įtempiamas lubas iš Vesta Grupės, jūs galite lengvai paversti savo namus meno kūriniais. Jūs pasirenkate tekstūras ir spalvą. Taip pat galite užsisakyti foto spaudo versijas.
  • Užsakyti įtempiamas lubas Lietuvoje kompanijoje VestosGrupe. Pagal jūsų pasirinkimą pateikiamos visos rūšys spaudinių, tekstūrų, spalvų. Padarykite savo namuose unikalų šedevrą.
  • Įmonė "VestosGrupe" montuoja įvairų tekstūrų ir spalvų lubas. Galėsite išsirinkti lubas bet kuriam kambariui - vaikų kambariui, miegamajam, svetainei ar kitai patalpai. Mes padarysime jūsų  namuose tikrus meno kūrinius.

mobiliam