įtempiamos lubos Lietuva
22-04-2019 12:51:00

įtempiamos lubos Lietuva


Įtempiamos lubos dabar yra šiuosiakiiniu tendencijų centre. Jos puikiai papildo bendrą kambario išvaizdą, paslėpia trūkumus, vizualiai padidinti erdvę. Tai ne visi šių dizainų privalumai. Jie taip pat dažnai naudojami patalpų zonų atskirimui į atskiras sritis. Įmonė "VestosGrupe" montuoja bet kokio stiliaus variantus įtempiamas lubas Lietuvoje. Įmonės asortimentą sudaro įvairių spalvų, tekstūrų plevelės. Taip pat galite pasirinkti savo mėgstamą foto spaudą ant lubų. Tai gali būti žvaigždėto dangaus ar bet kurio kito piešinio nuotrauka. Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir vaizduotės.

  • Pasirinkite įtempiamas lubos Lietuvoje, įmonėje VestosGruppe. Mes parinksime jūsų namams reikalingą spalvą ir tekstūrą. Tai gali būti blizgios, matinės, satinas ir kitokios tekstūros. Taip pat galite išsirinkti savo mėgstamą foto spaudą savo naujoms luboms.
  • Įtempiamos lubos Lietuvą iš bendrovės "VestosGrupė" - tai teisingas sprendimas tiems, kurie nori sukurti unikalų stilių savo namuose. Turime platų pasirinkimą tekstūrų, spalvų, piešinių. Mes padarysime pakabinamas lubas taip, kaip įsivaizduosite.
  • Užsisakykite Lietuvoje įtempiamas lubas mūsų įmonėje "VestosGrupe". Mes savo klientams pateikiame daugybę spalvų, tekstūruotų tipų, foto spauda ant plėvelės. Sukurkite asmeninį dizainą jūsų namuose.

mobiliam