įtempiamos sienos Lietuva
08-05-2019 12:51:00

įtempiamos sienos Lietuva


Įtempiamos sienos - tai ne mažiau originalus sprendimas negu įtempiamos lubos. Jos yra daugiafunkciai. Su jų pagalba jūs galite padaryti garso izoliacija kambaryje, slėpti sienos defektus, sukurti unikalų dizainą. Įtempiamas sienas galite užsisakyti "VestosGrupe" įmonėje. Tai prabanga, kurią galite sau leisti! Įtempiamas sienas galima suprojektuoti taip, kaip norite! Tai gali būti jūsų portreto vaizdas arba originalus peizažas, 3d ar kitas vaizdas. Taip pat galite paryškinti sieną įdėdami paslėptus šviesos diodus. Su mūsų kompanija jūs galite sukurti beveik bet kokį interjero dizainą!

  • Įsirenkdami įtempimas sienas iš VestosGrupės, galite naudingai pabrėžti savo išskirtinį skonį. Tokie dizainai gali paslėpti matomus sienos defektus ir apsaugoti kambarį nuo pašalinio triukšmo. Mūsų kompanijoje yra daugybė įtempimom sienos vaizdų pasirinkimas.
  • "Įtempiamos sienos Lietuvoje" iš bendrovės "VestosGrupe" - tai puiki proga vienu metu išspręsti kelias problemas. Toks dizainas leidžia slėpti sienų defektus, apsaugoti nuo triukšmo, sukurti unikalų 3D efektą jūsų kambaryje. Tapkite savo namų interjero dizaineriu!
  • Užsisakę Lietuvos įtempiamas sienas "VestosGrupe", gausite puikią galimybę įsirengti savo svajonių interjerą! Galite pasirinkti bet kokį vaizdą. Tai gali būti bet kokia nuotrauka ar piešinys.

mobiliam