Loading...

Įtempiamosios lubos Vesta house Lietuvoje

Įtempiamosios lubos Vesta house Lietuvoje
Įtempiamosios lubos Vesta house Lietuvoje

Nuo 2009 m. balandžio 25 d. įmonė Vesta House pradėjo reguliarius įtempiamųjų lubų pagamintų Lietuvoje pardavimus. Šuo tikslu Vilniuje, kartu su „BALTIC HOUSE“, buvo organizuota absoliučiai nauja įtempiamųjų lubų ALTEZA gamyba. Tai jau trečias verslo projektas organizuojant įmonės Vesta House įtempiamųjų lubų pardavimą ir gamybą.

Jau pirmi atlikti užsakymai parodė aukštą įtempiamųjų lubų Vesta House kokybę naujoje įmonei Lietuvos rinkoje. Įsitvirtinti Europos šalių rinkoje yra eilinis įmonės strateginis tikslas. Jau tas faktas, kad buvo priimtas sprendimas išeiti į Europos rinką sako apie tai, kad šiandien įmonė Vesta House yra absoliučiai įsitikinusi kaip dėl aukštos siūlomos prekės kokybės, taip ir dėl montavimo paslaugų organizavimo. O kas svarbiausia – įmonė turi galimybę padaryti įtempiamąsias lubas prieinamas plačioms pirkėjų masėms.

Tokiu būdu, 2009 metai pasižymėjo kaip įtempiamųjų lubų Vesta House plačios gamybos geografijos, nuo Baku iki Vilniaus, išplėtimo metai. Mes tikimės, kad 2009 m. prie Lietuvos pirkėjų prisijungs vartotojai iš Lenkijos, Čekijos, Vokietijos ir kitų šalių.

Lietuvoje Vesta House siūlo pilną savo įtempiamųjų lubų asortimentą ir yra pasirengusi Europos vartotojams pasiūlyti nepriekaištingą servisą. Tai galima pastebėti kiekvienoje smulkmenoje – nuo firminio paruoštos montavimui lubų plėvelės įpakavimo iki montavimui sukomplektuotų įtempiamųjų lubų. Visų sukomplektuotų montavimui sudedamųjų dalių įtempiamosioms luboms Vesta House kokybė yra patvirtinta sertifikatais TUV (ISO 9001).

Skirtingai nuo Rytinės rinkos į Lietuvą įtempiamųjų lubų montavimui tiekiami tik tai anoduoti profiliai, kas kokybiškai išskiria mūsų įmonę tarp kitų įmonių, kurios montuoja įtempiamąsias lubas.

Visos įtempiamųjų lubų plėvelės yra tiekiamos išimtinai iš Prancūzijos ir Vokietijos tiekėjų.

Būsimų įtempiamųjų lubų montuotojus, mūsų įmonė parengia pravesdama apmokymus pagrindinėje įmonės Vesta House bazėje. Patyrusi brigada lavina jų įgūdžius ir moko naudotis technologijomis dviejų mėnesių bėgyje.

ALTEZA darbuotojams atidumas kiekvienai smulkmenai yra viena iš sėkmingos veiklos detalių, kuri yra orientuota į kliento poreikių tenkinimą.

Mes čia tam, kad padarytume Jūsų įtempiamųjų lubų įmonės pasirinkimą neįtikėtinai lengvą!

Dėmesio!

Statybos įmonėms, kurios turi patirties montuojant pakabinamas lubas, mes siūlome prisijungti prie mūsų projekto ir tapti mūsų platintoju Jūsų regione. Mes siūlome įtempiamųjų lubų montavimo apmokymus. Specialiai Jums mūsų interneto svetainėje yra skyrius «Дилерам» (platintojams).


Įtempiamos lubos Lietuva