Loading...

Įtempiamų lubų dizainas

Įtempiamų lubų dizainas
Įtempiamų lubų dizainas

Susidomėjimas įtempiamomis lubomis nuolat auga dėl to, kad nenuilstantys dizaineriai dieną ir naktį kuria naujus nepaprastus sprendimus:

Paprastos blizgios arba matinės lubos

Tai paprasčiausias pasirinkimas, kurį jie gali jums pasiūlyti. Jos nepasižymi ypatingu rafinuotumu, tačiau patraukia dėmesį žema kaina. Už nedidelius pinigus ant lubų galite gauti matinę arba blizgią drobę, kurios spalva bus parinkta pagal jūsų pageidavimus.

Beje, jei pageidaujate, galite užsisakyti kombinuotą matinę blizgią drobę. Tokiu atveju klijuotos juostos gali būti išdėstytos tiek išilgai, tiek per kambario perimetrą, ir įstrižai.

Veidrodinės įtempiamos lubos

Tai neįprastas, todėl neįtikėtinai patrauklus sprendimas. Veidrodinė lubų drobė vizualiai padidina erdvę, o dar svarbiau tai, kad  visiškai pakeičia atmosferą! Žinoma, veidrodinių lubų kaina viena didžiausių, tačiau malonumas, kurį patirsite atsipalaidavę „veidrodiniame kambaryje“ – neįkainojamas!

Kylančios lubos

Dar viena dizaino naujovė, žavi neįprasta išvaizda. Tai dviejų, trijų ar kelių lygių lubos, kurios dėl originalaus apšvietimo per visą lubų perimetrą arba vieną iš lygių sukuria lubų, sklandančių virš žemės, efektą.

Tokio sprendimo pranašumas yra neabejotinas. Lubos atrodo nuostabiai, o ir finansiškai – visiškai nebrangios, nes efektui sukurti pakanka įrengti LED apšvietimą per visą lubų perimetrą.

Lubos su nuotraukų spausdinimu

Turime iš karto pasakyti, kad tiek PVC lubos, tiek medžiaginė lubų versija yra tinkams nuotraukų spausdinimui, o pagrindinis tokių lubų „lustas“ – išskirtinis vaizdas, kurį gamintojai uždės ant jūsų drobės. Paveikslas ant lubų padarys interjerą individualų, besiskirianti nuo kitų kambarių, o tai reiškia, kad tokios lubos taps jūsų pasididžiavimu!

Šiuolaikiniai gamintojai ant drobės gali pritaikyti faktiškai bet kokį vaizdą, o atspausdintą vaizdą galima ilgai laikyti ant paviršiaus nepažeidžiant, net jei šluostysite ar plausite lubas.

"Žvaigždėtas dangus"

Tai dar vienas neįtikėtinai originalus dizaino sprendimas. Absoliučiai juodos lubos su neįtikėtinu taškiniu apšvietimu, imituojančiu žvaigždėtą dangų. Tai išskirtinis variantas, kuris žavi savo ekstravagancija ir suteikia kambariui neįprastos prabangos.

Tiesa, kaina už tokias lubas yra atitinkama, nes joms sukurti iš karto naudojamos dvi drobės - absoliučiai juodas blizgus arba matinis pagrindas bei apdailos drobė, ant kurios pritaikytas nuotraukų spausdinimas su žvaigždėto dangaus motyvais. Be to, tarp sluoksnių yra apšvietimas, leidžiantis pamatyti žvaigždes ir planetas.

Norėdami sumontuoti tokias lubas, turėsite naudoti iki 10 cm aukščio.

Svarbu! Yra pažangesnis būdas sukurti tokias lubas. Įtempiamų lubų storyje montuojamas projektorius, sujungtas plonais laidais.

Kairėje drobės pusėje yra specialus raštas. Įjungę tokį projektorių, visą naktį galėsite stebėti mėnulio, Paukščių tako ir įvairių žvaigždžių imitaciją, mirksinčią ar gęstančią.

 „Žvaigždėtas dangus“ su projektoriumi yra pats brangiausias iš žinomų įtempiamų lubų variantų.

Lubos 3D

Jei norite nustebinti savo svečius neįprastiausiomis įtempiamomis lubomis, užsisakykite lubas su 3D spausdinimu. Tai yra būtent tokia galimybė pritaikyti grafinį vaizdą, kurio dėka paveikslas ant lubų tiesiog atgyja!  Vienintelis šio gaminio trūkumas yra jo didelė kaina.


Įtempiamos lubos Lietuva