Loading...

Įtempiamų lubų pasirinkimas yra svarbus

Įtempiamų lubų pasirinkimas yra svarbus
Įtempiamų lubų pasirinkimas yra svarbus

Šis klausimas yra gana rimtas, reikalaujantis tam tikrų žinių ir įgūdžių savininkams, tiek norint  patiems atlikti apdailos darbus, tiek sukurti tam tikrus savo buto dizaino sprendimus.

Šiame straipsnyje aptarsime,  kaip teisingai pasirinkti įtempiamų lubų spalvą tam tikrame jūsų buto kambaryje.

Spalvų pasirinkimo ypatybės.

Nuo šio klausimo sprendimo, didžiąja dalimi, priklauso ir būsima patalpų išvaizda,o tai jau  kiekvieno iš mūsų skonio reikalas – kokios  bus patalpos.

Daugeliui patinka mėlynai geltonos spalvos,  kitiems – žalsvos ar baltos spalvos –  čia jau kiekvieno reikalas, ką pasirinkti!

Renkantis įtempiamų lubų spalvą, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į grindų, plytelių ir sienų spalvą, o ypač į tapetus šiame kambaryje. Tik atsižvelgdami į visus aukščiau išvardintus kriterijus, galite teisingai pasirinkti įtempiamų lubų spalvą, kuri yra priimtiniausia konkrečiam kambariui.

Šiuolaikinių apdailos medžiagų rinka yra didžiulė ir turi daugybę spalvų. Jums tereikia teisingai, žinant tai,  tiksliai pasirinkti optimalią įtempiamų lubų spalvą  konkrečiame   kambaryje.

Renkantis įtempiamų lubų spalvą, svarbu žinoti, kokios spalvos padarys Jūsų kambarį vizualiai didelį ir šventišką, o kokios, priešingai, sumažins jo geometriją.

Kiekvienas kambarys turi savo lubas

Taigi mūsų vyraujantiems žemiems kambariams miesto apartamentuose įtempiamų lubų spalva parenkama taip, kad ji būtų tonu šviesesnė nei kambarių sienų spalva.

Toks požiūris renkantis įtempiamų lubų spalvą žymiai padidins vizualią Jūsų patalpų apimtį!

Patalpose, tokiose kaip koridorius ir prieškambaris, kurios nėra skirtos ilgalaikiam žmonių laisvalaikio praleidimui, rekomenduojama rinktis tiek šaltų, tiek šiltų spalvų lubų atspalvius, jei įmanoma, juos derinant.

Tokiems kambariams, kaip gyvenamasis kambarys, kur žmonės turėtų likti ilgą laiką, pageidaujama įtempiamų lubų spalva būtų šilta, šiltų atspalvių.


Įtempiamos lubos Lietuva