Loading...

Įtempiamų lubų pasirinkimo taisyklės

Įtempiamų lubų pasirinkimo taisyklės
Įtempiamų lubų pasirinkimo taisyklės

Tinkamų įtempiamų lubų pasirinkimas yra individualus dalykas priklausantis nuo daugelio veiksnių. Veniems patinka blizgios baltos lubos, kurios yra nekintanti klasika, o kiti nori sutelkti dėmesį į tam tikrą interjero detalę, pritaikydami audinį paveikslėlį ar ornamentą.

Jei kalbame apie spalvos pasirinkimą, tai balta spalva padarys jūsų kambarį vizualiai platesnį ir erdvesnį, o blizgesys tik suteiks jam apimties. Tuo pačiu metu lubas galite papuošti elegantišku pakabinamu šviestuvu.

Įtempiamos lubos salėje

Jei pasirinksite tamsiai mėlynas ar net juodas lubas, pageidautina, kad jos būtų blizgios. Dėl spalvos gylio šiuo atveju kambarys bus erdvesnis. Tokių spalvų lubos dažniausiai gaminamos dviaukštėje. Išilgai apvado kraštų nuo lubų šviesių spalvų, o per vidurį pagrindas iš tamsios, blizgios drobės, apšviestas dailiu šviestuvu. Svarbu tik atsižvelgti į tai, kad tokios lubos tinka svetainei ar prieškambariui.

Įtempiamos lubos dangus

Vaiko kambariui lubas geriau rinktis šviesių spalvų, bet ne per ryškias, kad tai neigiamai neveiktų vaiko psichikos. Tiks šviesiai žalia, oranžinė ar rožinė spalvos. O be to, drobė gali būti papuošta vaiko mėgstamų animacinių filmukų personažų atvaizdu.

Rožinės įtempiamos lubos vaikų kambaryje

Miegamajam geriau rinktis raminančias pastelines spalvas. Kaip variantas, interjere tiks kylančios lubos su švelniu apšvietimu. Svarbu, kad lubos būtų šiltų spalvų ir sukurtų komforto jausmą.

Įtempiamos lubos miegamajame

Virtuvei tinka bet kokios lubos, kurių spalva dera prie interjero. Kaip rodo praktika, labiausiai tinka ryškūs blizgūs variantai su stilingais ornamentais.

Įtempiamos lubos virtuvėje

Jei nuspręsite montuoti lubas vonioje, galite pagalvoti apie 3D spausdinimą su kokiu nors vandens vaizdu. Apskritai, rinkdamiesi lubas konkrečiai patalpai, įvertinkite, ar jūsų idėja derės prie esamo interjero ir ar sukels spaudimo patalpai.


Įtempiamos lubos Lietuva