Loading...

Įtempiamų lubų trūkumai

Įtempiamų lubų trūkumai
Įtempiamų lubų trūkumai

Jautrumas pažeidimams

Reikia paminėti,  kad medžiaga, skirta įtempiamų lubų audiniams gaminti, yra labai  plona, ​​todėl ji gali plyšti ar trūkti net ir esant nedideliam pažeidimui, pavyzdžiui, pradūrus aštriu daiktu ar veikiant ugniai.

Tiesa, net ir pažeidus lubos nesuplyš. Ant jų bus galima uždėti lopą ir paslėpti defektą už dekoratyvinės apdailos.

Ventiliacijos trūkumas

Ši problema visų pirma kelia nerimą žmonėms, kurių lubų pagrindas yra medinis- „kvėpuojantis“. Įtempiamos lubos tokiame name tiesiog nepraleis oro, o tai gali neigiamai paveikti patalpos mikroklimatą.

Kambariams su betoninėmis lubomis šis veiksnys nevaidina jokio vaidmens, nes betoninė plokštė prastai praleidžia orą. Kaimynams iš viršaus užliejus butą, įtempiamos lubos gali būti tikras gelbėtojas. Nuo susikaupusio vandens jos nesprogs, o tik sulinks. Iškviestas meistras tiesiog nuleis vandenį, po kurio medžiaga grįš į ankstesnį tempimą, nepalikdama problemos pėdsakų.

Erdvės mažinimas

Įtempiamų lubų konstrukcijai montuojant reikės 5 cm ar daugiau nuo„grimzlės“ lubų, dėl to sumažės kambario aukštis, o tai gali sugadinti vaizdą arba sukelti papildomų problemų eksploatacijos metu (ypač jei turite laiptus į viršutinį aukštą).


Įtempiamos lubos Lietuva