lubos kambaryje
03-05-2019 12:51:00

lubos kambaryje "Lietuva"


Įtempiamos lubos kambaryje "Lietuva" vaidina svarbų vaidmenį interjere. Iš pasirinktos tekstūros ir spalvų gamos priklausys bendra kambario nuotaika ir dizainas. Įmonė "VestosGrupe" montuoja lubų konstrukcijas iš visų konfigūracijų, tekstūruotų ir spalvotų sprendimų. Taip pat galite užsisakyti plėvelę su savo mėgstamiausiu vaizdu. Jie atrodo unikalūs ir originalūs. Dėl papildomo švytėjimo ir vizualinio kambario padidinimo tinka blizgus variantai. Norėdami pasiekti švelnesnį šiltą efektą - matinės lubos. Naudojant kelių lygių lubų konstrukcijas, galima padalinti plotą atskiras zonas.

  • Įtempiamos lubos Lietuvos kambariuose iš bendrovės "VestosGrupe" - didžiulis plėvelių pasirinkimas. Galite pasirinkti lubų tekstūrą pagal jūsų poreikius. Norėdami dar labiau apšviesti kambarį, pasirinkite blizgantį paviršių, kad jis būtų minkštesnis - matinis.
  • Naujos "VestosGrupe" kambario Lietuvoje esančios įtempiamos lubos yra puiki galimybė tapti tikru jūsų interjero dizaineriu. Pasirinkę pageidaujamą faktųrą, kambarį galima vizualiai padidinti arba atvirkščiai - kad apšvietimas būtų minkštesnis. Viskas priklauso nuo jūsų skonio.
  • "VestosGrupe" specialistai, montuoja įtempiamas lubas, tai puiki galimybė pasiekti pageidaujamą interjero efektą jūsų kambaryje. Pasirinkus tekstūrą, galite pasiekti zonavimo efektą kambaryje, pabrėžti ar patamsinti. Ir kas jums labiau patinka interjere?

mobiliam