lubų garso izoliacija Lietuva
30-04-2019 12:51:00

lubų garso izoliacija Lietuva


Iš viršutinio aukšto esančių kaimynų pašalinis triukšmas dažnai kelia daug problemų. Atėjo laikas sustabdyti šį nepatogumą! Lubų garso izoliacija Lietuva padės jums. Įmonė "VestosGrupe" siūlo du variantus, kaip išspręsti šią problemą - įrengti įtempiamas lubas su rėmeliu arba be rėmo. Užsisakykite įtempiamų lubų konstrukcijas. Mes naudojame tik sertifikuotas medžiagas. Mūsų profesionalūs meistrai padės pasirinkti idealų dizainą ir atlikti visus montavimo darbus "iki raktų". Be to, jūsų lubos yra kardinaliai transformuojamos ir taps daug gražesnės nei senos lubos. Tuo pat metu pamiršite apie triukšmingus kaimynus iš viršaus!

  • Lubų garso izoliacija Lietuva yra galbūt tinkamiausias kovos su triukšmingais kaimynais iš viršutinių aukštų sprendimas. Įmonė "VestosGrupe" montuoja rėmines ir berėmias konstrukcijas, kad apsaugotų jūsų namus nuo pašalinių garsų. Be to, tai yra puiki proga pakeist interjerą.
  • Įrengta lubų garso izoliacija Lietuva yra puikus sprendimas pamiršti apie nepageidaujamus garsus jūsų bute. Įmonė "VestosGrupe" montuoja karkasines ir berėmės sistemas, apsaugančias nuo nepageidaujamo triukšmo. Naujų lubų dėka jūsų interjeras taps dar gražesnis.
  • Tiems, kurie pavargo nuo triukšmingų kaimynų, lubų garso izoliacija Lietuva, taps tikru išgelbėjimu! "VestosGrupe" padės išspręsti šią problemą. Įtempiamos lubos - puikus vaistas tavo namui nuo pašalinio triukšmo.

mobiliam