Loading...

Matinės įtempiamos lubos

Matinės įtempiamos lubos
Matinės įtempiamos lubos

Satinas

Alternatyvus pasirinkimas tarp matinių ir blizgių lubų yra satino tekstūros lubos. Satinas turi blizgesį ir nedidelį atspindį, tačiau jis  nėra labai ryškus. Priešingai, kilnus spindesys, atsispindintis ant tokių lubų sukelia rafinuotumo jausmą. Dažnai naudojamas biuruose ar miegamuosiuose.

Satino įtempiamos lubos

Medžiaginės lubos

Tai yra besiūlės lubos, kurių gamybai naudojamas ne PVC, o megztas pynimas, tačiau drobė nėra natūrali, o pagaminta iš poliesterio siūlų. Išoriškai tokios lubos nesiskiria nuo natūralaus audinio, ištempto ant lubų.

Medžiaginės įtempiamos lubos

Didžiulis medžiaginių lubų privalumas – jų plotis siekia 5,2 m, beveik dvigubai platesnis nei PVC plėvelės, tačiau siūlių nebuvimas ant įtempiamų lubų yra ne tik estetinis patrauklumas, bet ir apsauga nuo galimo plitimo. Dėl šios savybės medžiaginės lubos tinka net didelėms koncertų salėms.

Audinio drobė yra patvaresnė ir atsparesnė galimam pažeidimui nei blizgi ar  matinė. Pridėkite tai, kad poliesterio siūlų lubos puikiai toleruoja žemą temperatūrą ir gerai atlaiko perkaitimą, todėl jas galima ištempti tiek balkonuose, tiek ant atvirų stogelių. Nešildomam vasarnamiui tai yra vienintelis teisingas pasirinkimas!

Priešingai nei PVC lubos, poliesterio siūlai nesulaiko vandens, kaimynams užliejant iš viršaus, yra daug mažiau pasirinkimų, susijusių su medžiaginių lubų spalva. Nepaisant to, šioje paletėje yra daugiau nei 30 pirminių spalvų ir jų atspalvių, o tai reiškia, kad kiekvienas pirkėjas galės pasirinkti tinkamas medžiagines lubas savo interjerui.

Tokios drobės paviršius yra grubus, todėl laikui bėgant ant jo kaupiasi dulkės. Medžiaginės lubos gali sugerti kvapus, vadinasi, jų tempimas virtuvėje ar valgomajame nėra pats geriausias sprendimas. Jos netinka vonios kambariui, nes greitai suyra nuolat veikiant drėgmei.


Įtempiamos lubos Lietuva