Loading...

Mėlynos įtempiamos lubos

Mėlynos įtempiamos lubos
Mėlynos įtempiamos lubos

Tokios lubos geriau atrodys šviesių kambarių su langais, nukreiptų į pietus, patalpose. Mėlyna spalva sukurs kambaryje ramybės ir laisvės, harmonijos jausmą. Čia svarbu nepersistengti ir pasirinkti būtent šviesiai mėlyną, o ne tamsiai mėlynos spalvos atspalvį,  antruoju atveju efektas patalpoje bus visiškai priešingas.

Mėlynos įtempiamos lubos

Kuo labiau mėlynas kambario lubų atspalvis priartės prie mėlynos spalvos, tuo verslesnė ir atsakingesnė atmosfera bus.

Įtempiamos lubos mėlynos

Tamsiai mėlynos arba mėlynos spalvos įtempiamų lubų atspalvis dažniausiai parenkamas biuro ir administracinėms patalpoms.

Įtempiamų lubų spalvų derinys

Pavyzdžiui, šokolado ir oranžinės spalvos įtempiamos lubos įvairiais deriniais sėkmingai naudojamos mūsų namų ir butų valgomuosiuose ar virtuvėse.

Šokoladinė spalva suteikia luboms kilnumo ir rafinuotumo, o oranžinė prisideda prie šventinės atmosferos kūrimo po virtuvės atnaujinimo, o tai pagerina kraujotaką ir dėl to sustipriną apetitą.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad pastaruoju metu  tarp užsakovų  itin paklausios mažiausiai dviejų spalvų atspalvių įtempiamos lubos.

Geltoni lubų atspalviai

Jei norite biure sukurti darbingą, akiai malonią aplinką, geltonos spalvos įtempiamos lubos kaip tik jums. Šios spalvos skatins protinę veiklą ir gerins jūsų darbingumą.

Taip pat šviesiai geltoname biuro interjere visada jausitės ramioje ir darbingoje aplinkoje.

Kas jums patinka miegamajame?

Miegamajame būtinai naudokite lubų spalvas, kurios sukuria  ramybės jausmą, ramybė – suteikia šeimininkams džiaugsmo ir gaivumo pojūtį.

Čia geriausiai tinka violetinė, žalia, rožinė ar smėlio įtempiamų lubų spalvos,

Miegamajam pagal gyventojų skonį gali būti naudojamos ir vyšninės arba raudonos įtempiamos lubos.

Trumpai apie įtempiamų lubų tekstūrą

Įtempiamų lubų faktūros, priešingai spalvų įvairovei, dažniausiai naudojamos dvi – tai matinė tekstūra satinui ir blizgi, vadinamoji lako tekstūra.

Namo koridoriuose ir vonios kambariuose dažniausiai įrengiamos blizgios tekstūros lubos, tačiau mūsų miegamiesiems labiausiai tinka matinės drobės, sukuriančios ramybės ir atsipalaidavimo atmosferą.

Išvada

Tikiuosi, kad šis straipsnis jums labai padės renkantis įtempiamų lubų spalvą ir tekstūrą bet kuriame jūsų namo kambaryje.

Renkantis įtempiamų lubų spalvą neturėtumėte vengti konsultacijų su šios srities ekspertais, tada jūsų pasirinkimas visada bus sėkmingas ir optimalus.


Įtempiamos lubos Lietuva