Loading...

Nenuginčijamas privalumas Vesta House

Nenuginčijamas privalumas Vesta House
Nenuginčijamas privalumas Vesta House

Idealus rezultatas. Įtempiamos lubos – tai idealiai lygus paviršius. Jei kalbėsime apie tokio pat rezultato pasiekimą kitomis priemonėmis (išlyginimas, gipso kartonas, glaistymas, gruntavimas, balinimas arba dažymas) – čia prireiks daug daugiau pastangų, laiko ir pinigų. Bet ir šiuo atveju paprastų lubų tarnavimo laikas ne toks didelis, kaip norėtųsi (ypač tada, kai pažeidžiamos technologijos, kas atsitinka gana dažnai).

Lubų aukščio išsaugojimas. Yra žinoma, kad lubos iš gipso kartono iš patalp9 „pavagia“ iki 15 cm. erdvės virš galvos, o tai yra didžiulė katastrofa gyvenamosioms patalpoms su neaukštomis lubomis. Įtempiamos lubos Vesta House „pastums“ Jūsų lubas tik 3 cm., o tai liks nepastebėta, net atlikus pačią priekabiausią apžiūrą.

Apsauga nuo drėgmės. Įtempiamos lubos Vesta House nebijo drėgmės. Jeigu Jūs buvote užlieti, Jums pakanka paskambinti ir iškviesti meistrą ir Jūs apsaugosite save nuo daugumos nemalonumų, kadangi lubos išlaiko 100 litrų vandens vienam kvadratiniam metrui! Tokiu atveju vienoje lubų vietoje atsiranda elastingas „rezervuaras“. Vandens nuliejimui meistrui tik reikės padaryti specialų „rakintuvą“, o po to išdžiovinti likusias lubas šilumine patranka.

Kondensato nebuvimas. Ši įtempiamų lubų savybė daro jas nepakeičiamas saunų, baseinų, vonios kambarių ir visų kitų patalpų su padidintu drėgnumu interjeruose.

Lubinių komunikacijų (ortakiai, vamzdžiai ir kt.), taip pat bazinių lubų trūkumų paslėpimas. Vykdant šiuos darbus visi šilumos vamzdžiai, nusileidžiantis palei sieną, bus tvarkingai aptverti specialia stiprinančia medžiaga ir įtaisais. Viskas, ką Jūs matysite iš apačios - tai idealios lubos.

Greitas ir tvarkingas montavimas. Statistiškai vidutiniame gyvenamajame plote lubos Vesta House yra sumontuojamos tik per pora valandų. Šiuo atveju aliumininis profilis yra pritvirtinamas per visą sienų perimetrą. Vesta House specialistai atlieka visą darbų ciklą – nuo matavimo iki montavimo. Tai yra daroma per kuo trumpiausią laiką, tuo pačiu Jūsų nepatogumai yra sumažinami iki nulio, kadangi montavimo dieną nereikės išnešti baldų iš patalpų, o tiesiog patraukti juos arčiau centro.

Tvirtumas, vėdinimas nepralaidumas dulkėms. Jeigu kaimynai iš viršaus švenčia vakarėlį, ant J0sų nebyrės balinimas. Be to, įtempiamos lubos yra puikiai vėdinamos („kvėpuoja“), tačiau nepraleidžia dulkių. Jeigu Jūsų vaikas, žaisdamas su kamuoliu, nusvies jį į lubas – nieko nenutiks. Jeigu Jums atidarant šampano butelį kamščiu pataikėte į lubas – taip pat nieko nenutiks. Įtempiamos lubos bijo tik pjaunančių daiktų ir minusinių temperatūrų.

Patogumas naudojant. Įtempiamų lubų nereikia specialiai prižiūrėti. Jas reikia valyti drėgna šluoste vieną kartą per keletą metų – ar tai iš viso galima pavadinti „prižiūrėjimu? Prižiūrėjimo būtinumo nebuvimas yra sąlygotas ir to, kad įtempiamos lubos yra elektrostatiškai neutralios.

Ilgaamžiškumas. Laikui bėgant įtempiamos lubos neišblunka ir neišgelsta (net nuo tabako dūmų), neįlinksta, neskilinėja... Su jomis išvis nieko neatsitinka! Kiekvienam savo gaminiui bendrovė Vesta House suteikia dešimties metų garantiją, o tai geriausiai įrodo eksploatavimo nepriekaištingumą. Tačiau įtempiamų lubų tarnavimo laikotarpis yra gerokai didesnis: jos tarnaus Jums ilgai ir nuobodžiai daugiau nei 25 metus!

Daugkartinio montavimo galimybė. Tokią galimybę suteikia tik žeberklinių sistemų lubos. Bendrovė Vesta House šiuo atveju nuėjo dar toliau: mes paruošėme savo tvirtinimo sistemą, kuri leidžia mums atlikti greitą montavimą/demontavimą tobulai. Tuo pačiu, greitas lubų demontavimas kuo greičiau leidžia atlikti patalpų einamąjį remontą nepažeidžiant audinio. Ir nuostabiausia yra tai, kad išsikraustant į kitas tokias pačias ar mažesnio ploto patalpas, Jūs galite pasiimti savo lubas su savimi! Mes jas „pertvarkysime“ ir sumontuosime iš naujo!

Dekoratyvinis efektas. Įtempiamos lubos suteikia dideles perspektyvas interjero dizainui: platus faktūrų ir spalvų pasirinkimas, veidrodinis efektas, taip pat galimybė patalpinti bet kokį piešinį arba foto atvaizdą (lubų ART - print). Be to įtempiamos lubos gali tapti stilingu papildymu nišoms iš gipso kartono arba kitos medžiagos. Jeigu „paburti“ prie šviesos ir spalvos kombinacijų, galima padaryti lubas jūsų interjero puošmena!

Priešgaisrinė sauga (klasė M1). Ši savybė leidžia montuoti įtempiamas lubas virtuvėje ir kitose patalpose, kur yra gaisrinės komunikacijos. Yra lubų šviestų galingumo apribojimai: kaitinimo lemputei 60 W, halogeninei – 35 W.

Ekologiškumas. Mūsų lubos turi tarptautinius priešgaisrinės saugos ir ekologijos sertifikatus, taip pat Sveikatos apsaugos ministerijos Sanitarijos-epidemiologijos priežiūros higienos sertifikatą. Absoliutų įtempiamų lubų saugumą patvirtina ir tas faktas, kad jos yra sertifikuotos panaudojimui atliekant vidaus apdailos darbus sveikatos apsaugos objektuose: ligoninėse, poliklinikose ir kt.


Įtempiamos lubos Lietuva