Plaukiojančios lubos Lietuva
06-05-2019 12:51:00

Plaukiojančios lubos Lietuva


Plaukiojančios lubų konstrukcijos yra naudojamos, kai būtina išvengti nepageidaujamų įtrūkimų lubose, kai pastatas susitraukia. Ši problema yra aktuali naujiems pastatams ir medinėms konstrukcijoms. Tvirtinimo sistema yra pritvirtinta minkštų profilių, todėl naujos lubos gali sklandžiai judėti susitraukiant. Užsisakant plaukiojančias lubas, galite susisiekti su "VestosGrupe". Mes naudojame kokybiškas sistemas, kurios leidžia ilgą laiką naudoti naujus dizainus. Plaukiojančios lubų konstrukcijos psaugos nuo lubų įtrūkimų. Gyvenkite komfortiškai ir jaukiai!

  • Plaukiojančios lubos Lietuva iš Vestosgrupė" apsaugos nuo “gimtųjų" lubų įtrūkimų, pastato susitraukimo metu. Plaukiojantis dizainas leidžia lengvai judėti, išsaugant naujų sienų kokybę. Užsisakykite plaukiojančias lubų konstrukcijas iš mūsų.
  • Plaukiojančios lubos Lietuva išlaikys naujojo namo sienų vientisumą. Įmonė "VestosGrupe" montuoja plaukiojančias konstrukcijas, atsižvelgdama į jūsų sienų ypatumus. Plaukiojančios lubos - apsaugokite savo namus nuo įtrūkimų!
  • Įsirengus plaukiojančias lubas Lietuvoje iš įmonės "VestosGrupe", galite apsaugoti savo naują pastatą nuo nepageidaujamo įtrūkimo. Plaukiojantis dizainas leidžia sklandžiai judėti kartu su sienomis pirmaisiais pastato susitraukimo metais. Šiandien pasirūpinkime plaukiojančių lubų montavimu, kad rytoj jūsų lubos ir sienos liektu nepakitusios.

mobiliam