Sveitanės lubos
01-05-2019 12:51:00

Sveitanės lubos


Įsirenkite naujas lubas Lietuvoje svetainėje,ir ji bus geriausia vieta poilsiui ir maloniems susibūrimams su draugais ir artimaisiais. Mūsų įmonė siūlo platų spalvų pasirinkimą, tekstūros stilių, foto spaudos galimybes jūsų svetainei. VestosGrupe naudoja aukštos kokybės medžiagas įtempiamoms luboms montuoti. Norėdami papildomai apšviesti kambarį, galite pasirinkti blizgia plėvelę. Taip pat galite naudoti papildomas LED lemputes atskirai sumontuotoje gipso kartono dėžutėje. Dėl kambario zonavimo naudojamos įvairios spalvos lubos su skirtingomis spalvomis. Yra daug variant įvairių stilių. Jums spręsti - kokia atmosfera bus užpildyta jūsų svetainė.

  • Užsakydami lubas iš bendrovės, galite sukurti unikalią svečių kambario atmosferą. "VestosGrupe" siūlo savo klientams daugybės spalvų paletę, tekstūrų sprendimų ir konfigūracijų. Koks bus jūsų kambario stilius- priklausys tik nuo jūsų!
  • Įsirenkite lubas svetainėje su "VestosGrupe". Įmonės kataloge pateikiamas didžiulis spalvų ir tekstūrų sprendimų asortimentas, įvairių vaizdų. Blizgūs klasikiniaiai, sultingi, ryškūs ugningi ar kontrastiniai piešiniai - tai priklauso nuo jūsų.
  • Užsisakykite Lietuvos įtempiamas lubas savo svetainei. Įmonė "VestosGrupe" jūsų kambarį pakeis kardinaliai. Klasikinė balta, minkšta pastelinė spalva, ryškus spalvų sprendimų kontrastas arba neįprastas vaizdas ant lubų. Ir ką tu pasirinksi?

mobiliam